Hoşgeldiniz Kayıt/Giriş
Kategoriler

İptal İade ve Teslimat Bilgileri

SİPARİŞ TESLİM SÜRESİ ve SEVKİYATI

Siparişi verilen ürünlerin kargoya verilme süresi, havalenin yapılmasından ve kredi kartı ile ödemede ise Banka tarafından onay alındıktan sonra en geç 7 iş günüdür. Siparişler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için müşterinin adresinin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak müşteriye veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Kazandıran Marketim’e yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Eğer müşterinin bulunduğu yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde ürün teslimi yapılır. Kargo şirketlerinin teslimatlarında, Kargo şirketlerinden kaynaklanan gecikmelerde ve/veya Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Ürün, müşteri tarafından verilen sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden Kazandıran Marketim  sorumlu tutulamaz.

 

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişlerin İptali: Müşteri sipariş girişini ve ödemesini gerçekleştirdikten sonra, siparişi kargoya verilene kadar bu siparişi iptal edebilir. Sipariş kargoya teslim edildikten sonra iptal işlemi yerine iade prosedürü takip edilmelidir.

 

 SİPARİŞ İADESİ

Kazandıran Marketim'den satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

 

İade Koşulları :

  • Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;
  • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

 

İade Edeceğim Ürünü Nereye Teslim Etmeliyim?

Kargo şubesine giderek ürününüzü teslim edebilirsiniz.

Kendi adresinizden teslim alınmasını talep edebilirsiniz.

İademi Nasıl Takip Edebilirim?

İade talebinizin güncel durumu SMS ve e-posta yoluyla size bildirilir.

Param Hesabıma Ne Zaman Geçer?

Kredi / banka kartı

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandığı anda yapılır.
Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 2, banka kartları için ise 8 iş günüdür.

  • Kredi kartı puanı ile yapılan alışverişler
    Geri ödemeniz iade edeceğiniz ürünün TL tutarı kadar kartınıza yatırılır.