Hoşgeldiniz Kayıt/Giriş
Kategoriler

FARKINDA MISINIZ ?

Market alışverişleriniz için size sürekli olarak düşünmeden, anlık kararlar verdirmeye çalışan reklamlar ile karşılaşıyorsunuz!

Düşünme, hemen karar ver, plan yapma, anında getirelim, iste götürelim ve daha pek çok slogan…

Artık bunlara mecbur değilsiniz…

Planlı Market Alışverişinizin Kazandıran Adresi KAZANDIRAN MARKETİM sizin için var.

Market ihtiyaçlarınızı tespit edin, planlayın, gereksiz harcamalar yapmayın, en uygun fiyata alın ve kendi alışverişlerinizden %5 Para Puan Kazanın.

Uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye edin onların alışverişlerinden de + %5 Para Puan Kazanın.

Kazandığınız Para Puanlar Hesabınızda Biriksin, Ay Sonunda Hesabınıza Yüklensin ve Biriken Para Puanlarınız ile Market Alışverişinizi Yapın.

Ay içinde biriken para puanlarınız 500 TL’yi aştığında dilerseniz nakit olarak tutarı banka hesabınıza yatıralım. Tercih sizin..

Tek yapmanız gereken hemen şimdi Kazandıran Marketim mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek veya www.kazandiranmarketim.com’a üye olarak siz de kazanmaya başlayın…

Planlı Market Alışverişinizin Kazandıran Adresi KAZANDIRAN MARKETİM

 

Hesaplama Örneği:

200 TL market alışverişi yaptığınızda %5 para puan kazanırsınız. Yani 10 TL para puan hesabınıza eklenir.

Sizin tavsiyeniz ile üye olan arkadaşınız da 200 TL alışveriş yaptığında ondan da %5 para puan kazanırsınız. Yani 10 TL daha para puan hesabınıza eklenir ve toplamda 20 TL para puanınız birikmiş olur. Ay sonuna kadar bu şekilde sizin ve tavsiyeniz üzerine markete üye olan herkesin siparişlerinden para puan kazanmaya devam edersiniz ve biriken para puan durumunuzu anlık olarak görebilirsiniz.

İlgili takvim ayı bittikten sonra yeni ayın ilk günü biriken para puanlarınız hesabınıza yatırılır ve ilk alışverişinizden bu tutar düşerek eksik ödeme yaparsınız. Örneğin hesabınızda 65 TL birikmiş ise ilk alışverişinizde 100 TL sipariş verdiğinizde, otomatik olarak 65 TL indirim uygulanır ve siz sadece 35 TL ödeme yaparak alışverişinizi tamamlarsınız. Sürekli bir biçimde kendinizin ve tavsiye ettiğiniz kişilerin market alışverişlerinden kazanmaya ve harcamaya devam edersiniz

Her şey bu kadar basit ve net…