Hoşgeldiniz Kayıt/Giriş
Kategoriler

SSS

Nasıl Çalışır?

Bu sizin kendi işiniz, ne kadar para kazanmak istediğinize siz karar verin! Sadece arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza ürün perakendeciliği yapmak için ayda 1000 TL kazanmayı bekleyebilirsiniz. Belirgin derecede daha büyük kazançlar, sizinle aynı şeyi yapan bir ekip oluşturmaktan ve başkalarıyla paylaşmaktan kaynaklanıyor. Elde edebileceğiniz gelirin büyüklüğü yoktur. Sistemi öğrenirken ilk günlerde gelir daha düşükken, çok çalışmak ve kararlılıkla çabucak büyüyebilir. Üç ila beş yıl içerisinde, aylık minimum 30.000 TL ve üzeri gelirler gerçekçidir.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing, basit, yasal, etik ve potansiyel olarak kazançlı bir iş sistemidir. Kilit nokta, ürün ve hizmetlerin tüm aracıları atlayarak doğrudan üreticiden tüketiciye geçmesidir. Bu basit dağıtım sisteminin sağladığı tasarruflar, distribütör ekiplerine primler ve perakende karlar şeklinde ödenmektedir.

Nasıl Kazanırım?

Şirketi ve network marketing sistemini gerçek işiniz olarak görün. Kendinize ve geleceğinize yatırım yaptığınızı unutmayın. Ne kadar çok çaba harcarsanız o kadar fazla gelir elde edersiniz. Eğer bir çabuk vazgeçen tür bir insan değilseniz, o zaman bu sizin için oldukça kolay olacak. Network marketing özgür ve serbest meslek sahibi olmaktır. Çok çalışma, iyi pazarlama becerisi ve güçlü bir ekip sizi kısa sürede başarıya ulaştırır.

İyi Satış İçin İpuçları

Rekabeti Doğru Yönetin | Her Zaman Hazırlıklı Olun | Ürünlerden Özel Paketler Oluşturun | Bahaneleri Hayatınızdan Çıkarın | Tutarlı ve Planlı Olun - Ve en önemlisi; network marketingte başarının en büyük sırrı: Çoğalın! Ekibinizi Büyütün. Bu yüzden doğru ilişkiler kurun devam et, ekibinizi eğitin en önemlisi, onlara bildiklerini ve tecrübelerini nasıl çoğaltacaklarını öğretin.